Tele dolandırıcıların filminde dolandırılan Erkan Can başrolde

Geçtiğimiz yıllarda; ünlülerden tutun da tıp profesörlerine, yargı mensuplarından, yastık altında birikimi olan Ayşe teyzeye kadar herkesi dolandırmış olan bu telefon dolandırıcıları, bu kez beyaz perdede.

Çekimlerinin Şanlıurfa ve İstanbul’da yapıldığı “Meşru Gayrimeşru” filmi konusuyla ilgi çekiyor. Müslüm Gürses’in “Kısmetim Kapanmış” şarkısının da yer aldığı fragmanı yoğun ilgi gören Meşru Gayrimeşru filmi, 1 Mart’ta tüm sinemalarda gösterime giriyor.

KAPTIRDIĞI PARANIN PEŞİNE DÜŞÜYOR

Filmde insanların hakim, savcı, emniyet mensuplarına güveni üzerinden menfaat sağlayan bir grup dolandırıcı kafadarın sert bir kaya olan Hukuk Profesörü Erdem Kuş’a çarpması ve sonrasında gelişen olaylar konu ediliyor. Baktığı davalarla da başı bela da olan ve kaptırdığı parasını almaya kararlı olan Erdem Kuş. çete üyeleriyle komedi dolu bir maceraya sürüklenmekten kaçınmıyor.

Filmin çekimlerinden önce bu yöntemle dolandırılan ve daha sonra bu filmde yer almayı isteyen Duayen Oyuncu Erkan Can’a, Şahin Sarsu, Kemal Uçar İbrahim Tazeoğlu, Yusuf Uyar gibi genç oyuncular eşlik ediyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir