Nihal Candan’ı Yüzüstü Bırakan Eşi Mehmet Faruk Çiçek Önceki Karısını ve Çocuklarını Nihal İçin Terk Etmiş!

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlamalarıyla gözaltına alınmışlardı. Haklarında tutukluluk kararı çıkan Candan kardeşler, gündemde en çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Geçtiğimiz gün yeniden evlenmesiyle gündeme gelen Nihal Candan’ın, eşinin zaten daha öncesinde evli olduğu ortaya çıktı…

Bir dönem katıldıkları İşte Benim Stilim programıyla meşhur olan ve sosyal medya fenomenliğine başlayan Candan kardeşler, dolandırıcılık ve kara para aklama suçlarından gözaltına alınmıştı.

Dilan Polat ve Engin Polat’tan sonra haklarında tutuklama kararı çıkarılan Nihal Candan ve Bahar Candan’ın aynı zamanda çete liderleriyle iletişimde olduğuna yönelik haberler de gündeme geldi.

Suçsuz olduklarını söyleyen kardeşler hakkında her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkarken, Nihal Candan’ın cezaevinde sık sık ağladığı yönünde bilgiler gelmişti.

Ayrıca hiç konuşmadığı da söylendi.  Mahkeme salonundan çıkarken de ‘Cezaevine gitmek istemiyorum lütfen’ diye ağladığı anlar dikkat çekmişti.

Herkes Nihal ve Bahar Candan kardeşleri konuşmaya devam ederken, Nihal Candan’ın geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturduğu bilgisi yeniden gündem oldu.

Ağustos ayında yüzünü kapattığı bir beyefendi ile el ele pozunu paylaşan Nihal Candan’ın, 28 Temmuz’da nikah masasına oturmuş olduğunu öğrenmiştik.

Gizli saklı bir şekilde evlenen Candan’ın eşinin Mehmet Faruk Çiçek olduğu ortaya çıkmıştı.

Nikah şahitlerinin anne babası olduğunu anladığımız Nihal Candan’ın, iş insanı Çiçek ile evliliğine dair hiçbir şey paylaşmaması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Nihal Candan tutuklandıktan sonra karakola götürülen ve işlemlerin tamamlanmasının ardından ortadan kaybolan Mehmet Faruk Çiçek’in, bu süreçte eşini yalnız bıraktığı söylendi.

Hazır her şey araştırılırken, konu Çiçek’e de gelmiş olacak ki magazinde ağzımızı açık bırakan bir haber gördük.

Meğer Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek, Nihal ile birlikte olabilmek için önceki eşini ve çocuklarını bırakmış!

Nurmagazins Instagram hesabında yer alan bilgilere göre Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek, Candan’la ilişkisi başladığında zaten evliymiş. Hatta iki çocuğu varmış. Nihal Candan ile ilişkisi başladıktan sonra eşini boşama kararı almış. Yine iddialara göre Nihal Candan’ın ailesi, damatlarının bu süreçte evli olduğundan haberdarmış…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir