Kozmetikte yapay zeka ve dijital danışmanlık dönemi

Kozmetik sektörüne ilgi her geçen gün artarken, firmalar yenilikçi fikirlerle müşterilerine hizmet vermeye başladı. Alanının öncü firmalarında Nazar Sikin de teknolojinin tüm olanaklarını kullanıyor. Nazar Skin Büyüme ve Sistem Genişletme Müdürü Aslan Ayyıldız, “Tıbbi kozmetikte yapay zeka ve nanoteknoloji gibi yenilikçi çözümler, cilt bakımını kişiselleştirmekte önemli bir rol oynuyor. Nazar Skin olarak, hastalarımızın cilt ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanan ürünler ve tedavi planları sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

CİLT GENÇLEŞTİRME VE LEKE TEDAVİSİ

Ayyıldız, lazer teknolojisinde Melano X ile sektöre yeni bir soluk getirdiklerini belirterek, “Nazar Skin’in kendi lazer cihazlarından biri olan Melano X, lazer epilasyon, cilt gençleştirme ve leke tedavisi gibi uygulamalarda kullanılan bir teknoloji harikasıdır. Melano X, Nazar Skin’de daha etkili ve güvenilir hale gelerek minimal invaziv yöntemlerle maksimum sonuçlar elde etmeyi mümkün kılıyor” diye konuştu.

DİJİTAL ESTETİK DANIŞMANLIĞI DÖNEMİ

Sektörde yeni interaktif deneyimler geliştirdiklerini aktaran Aslan Ayyıldız, “Mobil uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilen dijital estetik danışmanlığıyla müşterilerimize sanal olarak farklı güzellik işlemlerini deneme ve sonuçlarını görmelerine olanak tanıyoruz. Bu interaktif deneyimler, müşterilerimizin karar verme sürecinde etkili oluyor. Cilt yaşlanmasıyla mücadelede giderek artan talepler, Nazar Skin’i daha yenilikçi anti-aging ürünleri geliştirmeye yönlendiriyor. Gen terapisi, hücresel yeniden yapılanma ve kolajen stimülasyonu gibi alanlarda yapılan araştırmalar, geleceğin anti-aging çözümlerini şekillendiriyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir