Fatih Altaylı Levent Kırca ile tartışmalı programının perde arkasını anlattı

Fatih Altaylı, Bana Göre adlı YouTube kanalında Gökhan Çıra’nın konuğu oldu.

Fatih Altaylı, 2013 yılında Teke Tek programında Levent Kırca’yı konuk ettiği ve yaşanan tartışmalarla hafızalara kazanına programın perde arkasını açıkladı.

Altaylı, programa Levent Kırca’nın kendisinin katılmak istediğini, Kırca’nın programa erken gelmesine karşın içeri girmediğini ve arabada beklerken yanına gittiğinde Kırca’nın onu arabadan kovduğunu dile getirdi.

Altaylı, program öncesi yaşananları şu sözlerle anlattı;

“Levent Kırca benim çok eskiden beri tanıdığım, çok da iyi dostum olan bir adam. Aradı beni, dedi ‘Fatih’ciğim sana geleceğim.’ Hasta olduğunu bildiğim, sevdiğim, bazı konularda eleştirdiğim ve saygı duyduğum biri. Erken gelmiş arabada bekleyeceğini söylemiş. İçeri çağırdım. ‘Yok sen beni kafaya alırsın’ dedi. Gelmedi. Ben de gittim yanına oturdum arabada. Bu kovdu beni gir dedi. Bir süre sonra hakaret etmeye başladı. Şaşırdım ben de. Şimdi diyorlar, Levent Kırca haklıymış vs. Tamam ağabeyciğim. Diyelim ki iğrenç bir yalakayım. Peki Levent Kırca bu lafları bana nerede etti? Uluslararası bir toplantıda mı. Hayır. Kendi gelmek istedi. Benim programımda. Levent Kırca çok muhalif biri olarak lanse ediliyordu o dönem. Bu muhalif kişiyi programa çıkaran kim? Ben. Bana ettiği hakaretlere yaşına hürmeten belli ölçüde cevap veren ve saygısızlık etmeyen yine ben. Levent Kırca bunları başka yerde söylemedi. Gelmek istediği ve katıldığı programda söyledi…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir