Ümit Özat, Fiziğini Antonio Conte ile Kıyaslayan Kişiyle Verdiği Duygusal Cevapla Hepimizi Hüzünlendirdi

Renkli kişiliğiyle yakından tanıdığımız Fenerbahçe’nin ve milli takımımızın eski sol beki Ümit Özat, kendisine sosyal medyadan gelen yoruma verdiği cevapla gündeme geldi. Teknik direktör Ümit Özat, kendisini İtalyan teknik direktör Antonio Conte ile kıyaslayan kişiye verdiği yanıt binlerce kişi tarafından beğenildi.

“Zaten çirkin bir adamım ama sarışın olsaydım, küpe taksaydım Fenerbahçe’nin Maldini’si olurdum” demeci akıllara kazınan Ümit Özat, sosyal medyada yine dış görünüşüyle gündeme geldi.

Fazla kiloları sebebiyle kendisini eleştiren kişinin acımasız yorumlarına verdiği cevapla hepimizi hüzünlendirdi.

Twitter’da “modss123” nickli kullanıcı yıllara meydan okuyan Tom Cruise’nin fotoğrafını paylaşarak “Hayat biz kadınlara her zaman acımasız davranıyor” demişti.

Altına yorum yapan kişi ise Antonio Conte ve Ümit Özat’ın fotoğrafını paylaşarak “Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur, fizik de öyle aslında” diyerek cevap vermiş.

Ümit Özat ise muhtemelen kendi ismini Twitter’da aramış olacak ki bu yorumu bulup alıntılamış: “Onun kalbinde sorun yok…”

Biliyorsunuz Ümit Özat 2008 yılında Almanya’da Köln forması giyerken sahada kalp krizi geçirmiş ve hepimizi çok korkutmuştu. Ölümden döndükten sonra futbol oynamayı bırakmış ve ardından teknik direktörlük kariyerine başlamıştı.

Sevgili hocamızın bu naif açıklaması hepimizi bir anlığına ne kadar acımasız olduğumuzu hatırlattı?

Ümit Özat’a destek mesajları yağdı?

?

?

?

Sağlığınız yerinde olsun da hocam, gerisi inanın hiç önemli değil?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir